שמירה עליונה: 5 תכשיטים נגד עין הרע

עין הרע יכולה לפגוע בנו לא פעם, בעקבות שנאה של אנשים שונים או העובדה שמדברים עלינו הרבה. מלבד הצורך להתפלל כנגד עין הרע, אנחנו בתכשיטי חביב כאן כדי לספר לכם על 5 תכשיטים שיכולים לשמור עליכם כנגד עין הרע. התכשיטים הללו חשובים כדי שכל מי שמנסה לפגוע בכם לא יצליח לעשות זאת.

תליון חמסה

החמסה נחשבת כבר שנים רבות בתור משהו שמצליח למנוע עין הרע. לא מעט בעלי עסקים תולים את החמסה בעסק שלהם, וכמובן שמומלץ לתלות בכל בית חמסות כדי לסלק עין הרע. אנחנו מאפשרים לכם לקבל תליון חמסה עדין ויפה, שמלבד העובדה שהוא יעזור לכם למנוע עין הרע, הוא גם תכשיט נהדר. גם אתם גם יכולים להיראות טוב יותר, וגם לא לפחד מעין הרע.

שרשרת עם מגן דוד

אם אתם רוצים את השמירה הזו עליכם כל הזמן, קיימות שרשראות שבקצה שלהן יש תליון בצורת מגן דוד. את התליון בדרך כלל נהוג לשים על הצוואר, וככה אנחנו למעשה מסתובבים על הזמן כאשר המגן דוד שומר עלינו מכל דבר רע.

חוט אדום

כבר בימי קדם, חוט אדום היה ידוע כסגולה בדוקה נגד עין הרע. חוט אדום מסמל ביטחון וגבורה, ולא מעט אנשים נוהגים לקשור חוט אדום על הידיים. חוט אדום בתור סגולה להישמר מעין הרע יכול להיות קשור גם על ידיים של ילדים צעירים עוד לפני שהם יכולים לשים את התליונים על הצוואר שלהם. החוט האדום צריך להיות בעובי יחסית גבוהה ובצבע אדום עז במיוחד.

שמירה עליונה: 5 תכשיטים נגד עין הרע

קמע

קמע הוא למעשה קלף מיוחד שעליו כתובים שמות שונים וייחודיים. את הקמע לא כל אחד יכול להכין וחשוב לקנות קמע רק מאדם מוסמך שיודע להכין קמעות. את הקמע ניתן לקשור לקצה של שרשרת ואותה לכרוך על הצוואר. מומלץ לשים את הקמע תחת הבגדים כדי שאנשים שלא מבינים בקמעות לא יתחילו לשאול אתכם כל מיני שאלות.

תליון ספר תהילים

ספר תהילים הוא ספר בתנ"ך שכולו מכיל תפילות שאותן כתב דוד המלך. ספר תהילים נחשב גם הוא סגולה לשמירה מפני מזיקים שונים וכמובן מפני עין הרע. ניתן לקנות שרשרת שבסופה מחובר ספר תהילים קטן. אמנם ספר התהילים הזה פחות יתאים עבור תפילות אולם בתור סגולה לשמירה מדובר על תכשיט נהדר.

בחירה של תכשיט נגד עין הרע

כאשר בוחרים תכשיט נגד עין הרע, חשוב לוודא שהתכשיט הזה מתאים לנו. מומלץ לקנות את התכשיט רק במקום שאנחנו יכולים לסמוך עליו כדי שהתכשיט באמת יכיל את הסגולה נגד העין הרע. בנוסף, הקפידו להתפלל ולזכור שאם ה' רוצה לעזור לכם, לא משנה כמה עין הרע אנשים אחרים ינסו לעשות לכם, אף אחד לא יצליח באמת לפגוע בכם.

לסיכום

כדי להימנע מעין הרע שאנשים אחרים עושים לכם, יש כמה תכשיטים שנחשבים סגולה נהדרת נגד עין הרע. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לוודא שאתם קונים את התכשיטים הללו במקום אמין.

נגישות