דוגמנים מבטן: כל מה שצריך לדעת על צילומי ניו בורן

צילומי ניו בורן הם דבר מרגש ומזכרת מהממת לתקופה שבה התינוק נולד. צילומים כאלה מאפשרים מזכרת מופלאה להורים וגם לילדים, בזמן שמדובר בדרך לתעד את החודשים הראשונים של הילד/ה. תמונות יצירתיות של הרך הנולד יכולות להיות יצירתיות במיוחד, לכן חשוב לתכנן אותן בקפידה. כאשר אתם מתכננים את הצילומים כדאי לדעת מה עושים ביום הצילום, כמה הם עולים, באיזה קונספטים אפשר לצלם וגם מה כדאי להביא ליום הכיפי הזה בו תצטלמו עם הרך הנולד.

אז מה צריך לדעת על צילומי ניו בורן? הנה מספר פרטים חשובים:

המטרה של צילומי ניו בורן, מעבר לעבודה כי צילומי ניו בורן הם צילומים מאוד מרגשים, היא להעניק מזכרת הכוללת תמונות רבות של התינוק עם הוריו הטריים. את הצילומים האלה מבצעים צלמים מומחים בצילום תינוקות, והם נערכים בדרך כלל בסטודיו של הצלם תוך התאמה של הקונספט הנכון ביותר עבור המשפחה והתאמה לרצונות של ההורים ובחירת תלבושות ותפאורה שהופכת את התוצאות ליצירתיות במיוחד.

את התמונות אפשר לפרסם בקרב המשפחה הקרובה או ברשתות החברתיות ואפשר לבצע הדפסת תמונות על קנבס או למסגר את התמונה החמודה ביותר, ובכך לקשט את חדר הילדים ואת הסלון בתמונות מקסימות של הרך הנולד.

כיצד ניגשים לצילומים?

אם בחרתם צלם לצילומי ניו בורן חשוב להתחיל את יום הצילומים בתחושת נינוחות ותקשורת טובה עם הצלם. וודאו כי בחרתם איש מקצוע שיודע כיצד להשרות אווירה נעימה עבורכם ועבור התינוק תוך תחושת נינוחות שלכם ושל התינוק בזמן שאתם נמצאים בסטודיו.

מה מביאים לצילומי ניו בורן?

כאשר מבצעים צילומים כאלה חשוב לבחור קונספט ייחודי לתמונות. יש את מי שיבחר לקחת תמונות בטבע, יש הורים שירצו להשתלב בצילום בדרך ייחודית, יש צילומים עם בעלי חיים כמו למשל עם הכלב או החתול של המשפחה ואינספור קונספטים כמו צילום תינוקות כגיבורי על, כדובונים חמודים, או בערסלים מיוחדים. לעיתים התינוק יצטלם לצד עוגה צבעונית גדולה, כאשר האופציות רבות ומגוונות.

לאחר שבחרתם קונספט תצטרכו להביא תלבושות מתאימות, בקבוק עם אוכל לתינוק וחיתולים, אביזרים מיוחדים שבחרתם לצילום או כל אלמנט אחר שתרצו להציג בתמונות. ברוב המקרים הצלם יציע אביזרים מתאימים הנמצאים בסטודיו.

דוגמנים מבטן: כל מה שצריך לדעת על צילומי ניו בורן

מה עושים בצילומים כאלה?

בכול הנוגע לפעילות – הצלם שתבחרו ינחה אתכם בעמידה מול המצלמה, משחק עם התינוק, שילוב שלכם בתמונות וכולי. צלמים מקצועיים ידעו בדיוק כיצד לכוון אתכם ליצירת תמונות מהממות!

בחירת חבילות ניו בורן ומחירים

צילומים של הרך הנולד יש מסוגים שונים ואפשר לבחור בין חבילות צילום אותן מציעים צלמים מומחים בתחום. יש את מי שיציע חבילות של צילום בבית או בסטודיו כולל אביזרים עם מספר מסוים של תמונות ואפילו מסגרת דקורטיבית או אלבום מעוצב. יש חבילות הכוללות צילום בסטודיו או בבית בתוספת אביזרים מתאימים ועריכת תמונות בכמות גדולה יותר מחבילה בסיסית. יש חבילות שמכילות את כל מה שצריך עבור צילומי ניו בורן בתוספת של אביזרים, מסגרות לתמונות, אלבום מעוצב וכמובן אפליקציות לשיתוף של התמונות בכול הפלטפורמות שרוצים. עלות של צילומי ניו בורן מתחילה ב-600 שקלים ויכולה להגיע ל-1,000 שקלים ויותר – תלוי בחבילה שתבחרו.

לסיכום

כדי לעבור את יום הצילומים על הצד הטוב ביותר, וודאו שגם אתם וגם התינוק רגועים ומגיעים ליום המקסים הזה במצב רוח טוב ורגוע. באמצעות צלם מקצועי וטוב ושיתוף פעולה שלכם: תוכלו לייצר מזכרות מדהימות!

נגישות