איפה כדאי לעשות ביטוח לאופנוע? כדאי שתכירו את הסוכנות אודי דגן

בין אם אתם מודעים לעובדה ובין אם לא, ביטוח לאופנוע הוא בגדר חובה. אז נכון שמדובר בהוצאה שבערך עומדת על 5,000 ש"ח בשנה, אך אין ברירה, ואף מודבר בהוצאה חשובה. ביטוח אופנוע מגן מפני הוצאות ענק, כאלו שעשויות לשנות חיים, בטח אם עולים על כלי שנחשב מסוכן. מכאן שאין מדובר באפשרות, כך שרק נותר להבין כיצד ואיך לרכוש ביטוח חובה, ופה אתם מוזמנים להכיר את הדרך הכלכלית והנוחה ביותר כדי לרכוש ביטוח באופן אמין, יעיל ומשתלם.

תיווך אמין ויעיל

יש לא מעט משתנים שמשפיעים על המחיר הסופי, וכמובן שכל חברה מנסה להשיג את התמורה הגבוהה ביותר. מכאן שטוב לדעת שבמקום להתחיל ליצור קשר עם מגוון נותני שירות בתחום ובמקום לנסות להבין מהם ההבדלים שמבדילים בין ההצעות השונות, ישנה דרך הרבה יותר בטוחה וקלה לסגור את הפינה, ופה אנחנו מדברים על היעזרות בחברת ביטוח שמתווכת בין הצורך הממוקד שלכם לבין מגוון חברות ביטוח מובילות. מוזמנים להכיר את אודי דגן סוכנות לביטוח אופנועים בע"מ. מדובר בסוכנות ביטוח מאוד מנוסה שמסייעת לאורך שנים לשלל נהגי אופנועים למצוא את תנאי הביטוח הכדאיים ביותר. מכאן שמדובר בפנייה אחת שמובילה לקבלת הצעה אידאלית נקודתית עבורכם.

הדרך הקלה לסגור ביטוח חובה

מעבר לעובדה שהסוכנות של אודי דגן מסייעת למצוא את המחיר הטוב ביותר, ראוי לציין שהיא גם מאפשרת לסגור את הפינה באופן מקוון. כיצד התהליך עובד? פשוט מציינים מספר דגשים אישיים, בוחרים את הקטגוריה הרצויה, ובתוך שעה זוכים לקבל הצעה כדאית. עם זאת, אין זו הסיבה היחידה שסוכנות אודי דגן לביטוח אופנועים בע"מ מושכת לקוחות כה רבים, אלא בין היתר גם כיוון שהיא מקפידה על חתמי ביטוח שמלווים את סך התהליך באופן אישי ואידאלי, ואף כי בעת הצורך הסוכנות נעמדת לרשותכם – מציעה ממשק ידידותי למשתמש שדרכו זוכים להפעיל את הביטוח בצורה נוחה ונקייה מבירוקרטיה. מכאן שבין אם מבקשים לעשות ביטוח לאופנוע (ביטוח שנחשב מאתגר ושלרוב מצריך להסתייע בקטגוריית ה"פול"), ובין אם מבקשים ליווי צמוד ואמין, מדובר באופציה מבטיחה, ולא רק עבור ביטוח חובה.

 

 

מעבר לביטוח חובה

טוב לדעת שמעבר לביטוח שהכרחי לעשות – מעבר לביטוח חובה, אצל אודי דגן תמצאו מגוון ביטוחים משלימים במיוחד עבור אופנועים. שנרחיב? ובכן לצד ביטוח חובה וביטוח הפול (פתרון ביטוח שנועד להעניק מענה כאשר חברות הביטוח ממאנות לבטח בשל שיקולי כדאיות), קיימים 3 אופציות נוספות שרצוי לקחת בחשבון, ופה אנחנו מדברים על הביטוחים הבאים:

ביטוח מקיף מלא

ביטוח מקיף מלא מכסה כל נזק שנגרם בעקבות תאונה, ואף מעניק כיסוי בגין שורה ארוכה של סיכונים אפשריים, כולל תאונה עצמית, שריפה, גניבה וצד ג'. גם פה ניתן לשקול לשלם מעט יותר עבור ביטול דמי השתתפות עצמית.

ביטוח מקיף מצומצם

ביטוח מקיף מצומצם מעניק הגנה חשובה עבור מגוון נזקים שנוגעים לאופנוע שלכם אחרי טיול שטח. הביטוח מכסה מקרים שנוגעים לשריפה וגניבה, כאשר בין היתר קיים ביטוח צד ג'- אם כי לא באופן שמעניק ביטוח מקיף מלא. כאן רצוי להשוות אלו מיגונים נדרשים לעשות – בהתאם לשווי וסוג של האופנוע. עושים את הביטוח דרך חברת אודי דגן? הם יסגרו עבורכם את הפינה!

ביטוח צד ג'

ביטוח שמכסה כל נזק שגורמים באמצעות האופנוע לצד שלישי. כאן יש לבחון מהו הגובה של ההשתתפות העצמית, ואף מוטב לבחון האם מוטב לשלם מעט יותר כדי לבטל סעיף זה.

סעו בזהירות, ולצד ביטוח מתאים!

נגישות