5 פעילויות ספורט ימי באילת שאתם חייבים להכיר

אם אתם יורדים בקרוב לאילת, אנחנו ממליצים לכם לשלב כמה אטרקציות שיהפכו את החופשה שלכם בעיר לבלתי נשכחת. הגעתם למקום הנכון, אין מצב שאתם מוותרים על אחת מהאטרקציות הבאות. קבלו 5 פעילויות ספורט ימי באילת שאתם חייבים להכיר.

סירת טורנדו

אם בא לכם על אטרקציות ימיות ואתם מחפשים את האחת שתעיף אתכם ביג טיים, זו האטרקציה המתאימה לכם. מדובר בחוויה ימית מטורפת, שיט על סירה ששטה במהירות אדירה של 125 קמ"ש. האטרקציה הזו מתאימה לזוגות, משפחות, חברים, צוותים של עובדים ועוד. במהלך המסלול תשוטו עד גבול ירדן ובחזרה ותעברו בנקודות תצפית שונות ומענייניות שמלוות בהסברים מעניינים, אטרקציה שהיא פשוט חובה עבורכם.

מצנח ים

אנחנו עולים מהמים ועוברים לאוויר, מצנח ים היא אטרקציה מטריפה שאתם פשוט חייבים לעשות. שטים במהירות על גבי סירה שמגבירה לאט לאט את הקצב ובבת אחת אתם עפים עם המצנח באוויר. זהו, מעכשיו זה רק אתם, הרוח והנופים המטורפים שאט אט נפתחים בפניכם. אם תסתכלו דרומה תוכלו לראות את חופי סיני, ממזרח יש לכם את חופי עקבה בירדן (אם אתם מתכוונים במקרה לבקר גם שם – שימו לב מתי יש אזהרות מסע למקום) ומתחתיכם המים הכחולים והצלולים של הים האדום. מומלץ לקחת אתכם מצלמה ולצלם את הנוף המטריף, כשתגיעו הביתה ותסתכלו על התמונות תבינו איזו אטרקציה מטורפת עשיתם.

 

 

צלילה

היינו על המים, בילינו באוויר, זה הזמן לצלול אל מתחת למים. צלילה באילת זו אטרקציה שאתם פשוט חייבים לנסות, בטח ובטח אם יש לכם חלום לצלול. אתם לא צריכים ניסיון בצלילה ולא לעבור שום קורס שייתן לכם כוכבים, כל מה צריך לעשות זה לדעת לשחות ואתם יכולים לקחת חלק באטרקציה הזו. האטרקציה הזו מלווה על ידי מדריך מקצועי שיסביר לכם מה צריך לעשות וכמובן ילווה אתכם כל העת במהלך הצלילה. אז מה תראו מתחת למים? דגים מטריפים, מדוזות, אלמוגים, קיפודי ים, שוניות ובעצם מה לא.

בננה באילת

הנה אטרקציה ותיקה שאנחנו לא מאמינים שאתם לא מכירים, בננה באילת. טוב, אז המטרה שלכם מעכשיו היא פשוט לא לעוף למים. טסים על מזרן בצורה של בננה שקשור לסירת מנוע מהירה ומשתדלים מאד לא לעוף למים ולהירטב. זו הזדמנות מעולה עבורנו לומר לכם שאתם לא תצליחו במשימה ובשלב כזה או אחר אתם בהחלט תעופו למים. מה שכן, זו אחלה הזדמנות עבורכם לצחוק, גם על עצמכם וגם על החברים שלכם ופשוט להעביר את הזמן בכיף. מומלץ כמובן לעלות על הבננה עם בגד ים וכמובן שלא לקחת אתכם חפצים יקרי ערך שלא יכולים לבוא במגע עם המים.

אבובים באילת

גם אבובים באילת היא אטרקציה נפוצה מאד שאנחנו בטוחים שאתם מכירים. יושבים על אבוב גומי גדול שקשור לסירת מנוע ששטה בקצב מטורף. בדומה לבננה, גם במקרה הזה המטרה שלכם היא לא לעוף למים, וכמובן שלא תצליחו בזה. מה שכן, אתם ודאי תצחקו הרבה, תיהנו מהרוח שחותכת לכם את הפנים תוך כדי האטרקציה ותחזרו לחוף עייפים אך מרוצים. גם במקרה הנוכחי אנחנו כמובן ממליצים לכם להגיע עם בגדי ים ולא לעלות עם טלפונים או פריטים יקרי ערך.

לסיכום, אם אתם יורדים לאילת בקרוב אנחנו בהחלט ממליצים לכם לעשות לפחות את אחת מהאטרקציות שהצגנו במאמר זה. אנחנו ממליצים לכם לסגור את האטרקציות עוד לפני שאתם יוצאים לאילת, כך תוכלו ליהנות מחופשה רגועה עם לוחות זמנים ברורים, זה טוב במיוחד עבור משפחות עם ילדים קטנים.

נגישות