מחפשים מדפסת? הכירו את המדפסות של חברת אפסון

בין אם אתם עסקים או אנשים פרטיים, סביר שאתם משתמשים לא מעט במחשוב. אלא שאפילו בבית פרטי, ציוד מחשוב לא מסתכם במחשב,צג, מקלדת ועכבר. אחד מסוגי הציוד ההיקפי החשובים ביותר, הוא המדפסת. כאשר עומדים בפני בחירת מוצר מסוג זה, אחת השאלות הראשוניות והחשובות, היא במוצרים של איזה יצרן לבחור? בחירה מצוינת, תהיה התמקדות במוצרי ההדפסה של חברת אפסון. מדוע? ומהן כמה דוגמאות למדפסות איכות של חברה זו?

חברה איכותית, מדפסות מצוינות

אפסון (Epson) נמצאת איתנו מזה שנים רבות, כחברה בולטת מאוד בעולם הטכנולוגיה. חברה יפנית זו שייכת למעשה לתאגיד הענק Seiko Epson. אפסון עוסקת לא רק במדפסות, אך מעצם היותה חברת ענק, גם העיסוק שלה במדפסות הוא בקנה מידה רחב היקף במיוחד. כאשר אתם רוכשים מוצר שלה, יש לכם "גב" משמעותי. כמו כן, ניתן למצוא צבע מעולה למדפסת מדגמים שונים, באתר אקסל דיו. זאת, גם עבור מדפסות אפסון כמובן, כמו גם עבור מדפסות של יצרנים אחרים וכן מוצרים עבור מדפסות בטכנולוגיית לייזר. מדובר במוצרי דיו תואמים למקור ובמחירים זולים יותר מהדיו המקורי. כך שניתן לרכוש מדפסות איכות של אפסון וגם לצמצם את ההוצאות השוטפות על הדיו עבורם.

Epson Workforce Pro WF-C8690 A3

מדפסת זו, מתאימה עבור קצבי והיקפי הדפסה גדולים במיוחד. המדפסת מאפשרת טעינה מראש של 1,830 דפים להדפסה! הדפים יכולים להיות עד גודל של A3. קצב ההדפסה עומד על 24 עמודים בדקה וכמו כן, יש לה מיכל דיו גדול יחסית. למי היא מתאימה? התשובה היא לא בהכרח לפי גודל העסק, מאחר שגם עסקים קטנים יחסית, עשויים להזדקק לקצבי וכמויות הדפסה, שהם גדולים מהרגיל.

 

 

Epson Workforce pro c5790

זו היא מדפסת הזרקת דיו עסקית, אשר מתאימה במיוחד עבור משרדים קטנים או משרדים ביתיים. מה שמכונה לעתים בשם SOHO (ראשי תיבות small office home office). לאור המגמות המתרחבות של עבודה מהבית, יש למדפסות קומפקטיות כאלה חשיבות רבה. Epson Workforce pro c5790 היא מדפסת משולבת (מבצעת הדפסה, סריקה, העתקה ופקס) והיא כוללת גם יכולת הדפסה משני צידי הדף והזנת דפים אוטומטית. למדפסת מהירות גבוהה יחסית, של עד 25 דפי שחור לבן בדקה.

WF-M5799DWF

למרות היותה מדפסת הזרקת דיו, WF-M5799DWF היא מדפסת מונוכרום. מבחינת עסקים, היבט זה בדרך כלל לא אמור להפריע. זאת, במיוחד בעסקים שבהם יש כמה מדפסות. המדפסת הנוכחית תוכל להיות מדפסת מרכזית, שתיתן מענה לרוב ההדפסות השוטפות. תרומתה לפרודוקטיביות לגמרי לא רעה והיא מסוגלת בין השאר להדפיס משני צידי הדף במעבר אחד. המדפסת מחזיקה 330 דפים בבת אחת, אך יש אפשרות למגש הרחבה, שמאפשר אחסון של עד 830 דפים בבת אחת. למדפסת לוח בקרה גדול וניתן למעשה לנהל אותה גם דרך אתר ייעודי שאפסון מציעה למטרה זו. מערכת הדיו שלה אגב, מודרנית וקצת מיוחדת – שקיות אלומיניום עם דיו בתוכן. זאת, במקום השיטה הנפוצה והוותיקה, של מכלי דיו מוצקים (קרטרידג’ים). הזכרנו בהתחלה שזו מדפסת יוצאת דופן מהיותה מדפסת בטכנולוגיית הזרקת דיו אבל מונוכרום. בכך, היא מתחרה למעשה במדפסות לייזר עסקיות. התוצאה נחשבת איכותית למדי, לפי סקירה של פיסי מגזין.

לסיכום

חברת אפסון מספקת לכם מענה אחד מרכזי, עבור כל צרכי ההדפסה. זאת, בין אם אתם עסקים מכל גודל שהוא או אנשים פרטיים. השורה התחתונה היא, מדפסות איכות מחברה איכותית.

נגישות