מעדני גורמה – אטליז כשר ובשר איכותי

מעדני גורמה

בשר הוא מוצר בסיסי שרבים מאיתנו אוהבים ויש לא מעט אנשים שבשר עבורם היא דרך חיים וחלק בלתי נפרד מהתזונה היום יומית שלהם.

אם אתם מחפשים מקום ממנו אפשר לרכוש בשר איכותי, כדאי שתכירו את מעדני גורמה. מדובר במקום איכותי ומקצועי ששיש בו קצבים מהטובים ביותר בארץ, כאשר אחד הסניפים הבולטים של מעדני גורמה נמצא דווקא בבת ים. רבים מספרים כי קצבייה בבת ים היא אחת מהקצביות בפריסה ארצית.

הבשר המיובא לקצבייה נבחר בקפידה ומיובא מאירופה או מארגנטינה – מעוז הבשר הטוב בעת שהקצב מנקה את הנתחים ומגיש אותם ללקוח עם מקסימום אסתטיקה. בקצבייה בבת ים תמצאו את אחד מסניפי הבית של הרשת ותוכלו למצוא במקום מגוון רחב מאד של בשרים ועופות טריים מקוצבים, נקיים ומוכנים לבישול. במקום ממגוון מוצרים רחב, מחירים משתלמים ושירות מקצועי של קצבים מומחים.

אז למה כדאי לבחור במעדני גורמה? הנה כמה סיבות:

אטליז כשר ובשר איכותי

מי שאוהב בשר איכותי בוודאי מחפש אטליז שיוכל לספק לו בשר איכותי. אוהבי הבשר בארץ ובעולם מחפשים את המקום בו יהיה קצב מקצועי שיוכל לייעץ להם לגבי בחירת הנתחים הנכונים, בחירת סוג ההכנה, יספק הוראות לצלייה או הכנה ויתאים את סוג הבשר לצרכים של הלקוח. מדובר באטליז מבין הטובים ביותר שישנם בארץ המציע שירות לתושבי המרכז ולשאר אזורים בארץ. המעדנייה מציעה שלל סניפים כשרים בפריסה ארצית.

מעדני גורמה ידועה בכך שהיא מייבאת בשר משובח וטרי מהמקומות הטובים ביותר בעולם. איכות המוצרים מאפשרת הצלחה בהכנת מנות בשר, בצליית בשרים על המנגל, בעישון, באפייה בתנור ובכל שיטה אחרת. במקום תמצאו מגוון רחב של נתחי בשר שתוכלו להכין מנות נפלאות, בעוד שהמגוון הזה יאפשר לכם יותר אופציות בהכנת מנות מעולות.

לקצבים שבאטליז ידע מקצועי והם יוכלו לחתוך לכם את הנתחים בצורה הנכונה, לנקות אותם בצורה הטובה ביותר ולספק לכם אינפורמציה חיונית על דרכי ההכנה הנכונות לפי נתחים.

בשל כל אלה רבים מעדיפים לבחור אטליז טוב איכותי שיש בו אנשי מקצוע מהטובים ביותר!

כיצד מכינים מנות בשר טובות?

כיום יש מגוון רחב של נתחי בשר, על מנת לבחור את המנה הנכונה חשוב להכיר את הנתחים, לדעת מהיכן הם נלקחים, למה הם מתאימים וכיצד להכינם. את המידע אפשר לקבל מהמומחים של מעדני גורמה.

בין היתר יש לבחור את הבשר המתאים לסוג המנה ודרך הבישול שלה. שימו לב לסוג הנתח שאתם קונים ולהתאמה שלו לתבשיל. כיום יש מגוון נתחי בשר החל מכזה שמתאים לבישול על הגז או אפייה בתנור עד כזה שמתאים לצלייה, עישון וכו'.

קבלו טיפים טובים מהקצב לגבי הדרך בה תצלו את הבשר ולגבי הדרך לטפל בו לפני הבישול.

היצמדו למתכונים כדי להכין מנת בשר מנצחת. כדאי לבחור מתכון שאתם חושבים שהוא בר יישום מבחינתכם ובדקו שיש לכם את כל המרכיבים הדרושים למנה. בקשו בשר איכותי וספרו לקצב אודות המתכון או נמקו את הצורך שלכם ב נתח כזה או אחר.

הגישו את מנת הבשר שלכם לצד ירקות טריים ומנות ראשונות. כך תוכלו להכין ארוחה מהסרטים!

לסיכום, באמצעות בשר איכותי שמגיע ממעדניה טובה, מתכון טוב ותשומת לב לטיפים הקצר והוראות הכנה – תוכלו להכין ארוחה מעולה ולהנות מקצביה טובה שתספק לכם את חומרי הגלם הטובים ביותר שיש.

נגישות