במיוחד לשומרי כשרות: קינוחים פרווה שישתלבו נהדר בכל אירוע

חלק מהותי ובלתי נפרד מכל אירוע הוא כמובן הפן הקולינרי אשר צריך להיות גם טעים אבל גם יפה לעין. כאשר מדובר באירוע שאותו עתידים לפקוד שומרי מסורת, האתגר של בחירת קינוח הופכת למורכבת וקשה עוד יותר, וזאת בשל ההבנה כי נדרש לבחור בקינוח פרווה שגם ישלים את הפן הקולינרי הנבחר אבל גם יספק לאורחים תחושה של שפע ומגוון. אם אתם בדיוק מתכננים אירוע ושוקלים לגבי תפריט הקינוחים, להלן סקירה אודות קינוחי פרווה שישתלבו נהדר בכל אירוע ואף ישאירו אתכם עם רווח בכיס. מוכנים? בואו נתחיל:

מגש פירות

אחד מהטרנדים החמים של ענף האירועים הוא ללא ספק קינוח פירות המורכב ממגש פירות מעוצב. למעשה, מדובר בדרך נהדרת לשלב באירוע שלכם קינוח מרשים, מגוון ופרווה לחלוטין – וזאת בשל שימוש בפירות טריים אותם מסדרים על גבי מגש מעוצב, מתוך מטרה ליצור אלמנט חזותי אבל גם קינוח בריאותי שגם מבוגרים וגם ילדים אוהבים. באמצעות הזמנה אצל חברת פרי הדמיון הנחשבת לחברה המובילה בתחום תוכלו ליצור מענה מדויק מבחינה קולינרית, בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על טריות, איכות ובריאות.

מלבי פרווה

מלבי הוא קינוח מרענן ואהוב מאוד ע"י הישראלים, ולא בכדי. הוא לא מכביד והוא למעשה משתלב היטב עם כל סוג של אירוע, בוודאי חגיגה הנערכת במסגרת משפחתית. כיום אפשר להזמין דרך חברה מקצועית או אפילו להכין בעצמכם מלבי פרווה המבוסס על שמנת צמחית.

במיוחד לשומרי כשרות: קינוחים פרווה שישתלבו נהדר בכל אירוע

צ'ורוס

המאכל המתוק שמגיע היישר מדרום אמריקה כבש את עולם האירועים, ולא בכדי. מדובר בבלילה מטוגנת עליה בוזקים סוכר ועוטפים באמצעות נייר, כאשר צורת ההגשה שלו כמו גם העובדה כי מדובר בקינוח פרווה מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להעניק לכם ולאורחים שלכם קינוח מתוק וקלאסי שלא יכביד מדי אבל גם ישתלב בצורה מושלמת עם האירוע.

קרפ צרפתי

קרפ צרפתי הוא קינוח מושלם לאירועים, וזאת בשל היותו קינוח המורכב מבצק עליו מורחים מגוון ממרחים – שוקולד ותוספות. דוכן קרפ צרפתי יגרוף מחמאות מצד האורחים בשל הטעם המצוין של הקרפ אבל גם הקלילות אותו ניתן לקבל בזכות קינוח אהוב שישתלב בצורה מושלמת עם הפן הקולינרי הקליל של האירוע שלכם – בין אם מדובר בחגיגת יום הולדת או אפילו בחתונה.

וופל בלגי

וופל בלגי המוגש לאורחים במסגרת תפריט הקינוח הוא קינוח נפלא המשלב בין בצק פריך לבין מגוון רחב של תוספות כמו פירות, שוקולד וסוכריות. מדובר בקינוח פרווה אותו ניתן להתאים באופן מדויק למספר האורחים, אולם חשוב לבחור בחברה שמספקת דוכן של וופל בלגי אשר מוכן במקום, וזאת מתוך מטרה להבטיח כי מדובר בקינוח שיוגש כאשר הוא חם.

לסיכום, באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן תוכלו ליצור תמהיל קינוחים מדויק ופרווה לחלוטין בעבורכם ובעבור האורחים שלכם. ניתן בהחלט לשלב בין מספר קינוחים או לבחור בקינוח אחד, אולם חשוב לוודא כי אתם בוחרים בחברה מקצועית ומובילה בתחומה אשר מספקת לכם לא רק קינוח מצוין אלא גם הצעת מחיר התואמת את מסגרת התקציב שלכם. מאחר וההיצע הוא גדול, רצוי להתמקד בקינוח אחד עד שניים לכל היותר ובהתאם לכך ליצור תמהיל קינוחים שיגרוף מחמאות ויספק לכם ולאורחים שלכם קינוח שישאיר טעם של טוב, כחלק מהידיעה כי הקינוח הוא זה שסוגר את האירוע או מוביל להמשכו – כחלק מאירוע של אפטר פארטי שבו אתם רוצים לפנק את האורחים שלכם עם קינוח מרענן.

נגישות