הכירו את מערכת ERP – ניהול העסק שלך מתחיל כאן

יש עסק ויש ניהול עסק. אי אפשר להפריד בין השניים. גם העסק המקצועי ביותר לא יוכל לשרוד ולשגשג, גם אם הוא מקצועי ומנוסה ביותר, אם לא ינוהל כהלכה. כיצד מנהלים ביעילות? אפילו איש מקצוע עצמאי אשר עובד לבד, נאלץ להיעזר במגוון תוכנות עזר. לא כל שכן עסק של ממש, בכל גודל שהוא. מערכות ERP מספקות למטרה זו פתרון מצוין ובין מערכות ה-ERP, שם שאתם חייבים להכיר הוא תפנית.

ניהול משאבים כולל

Enterprise Resource Planning או מערכת ERP, הוא סוג מערכות מחשוב, אשר מרכז למקום אחד, את ניהול כל התהליכים והמידע העיקריים של העסק. זו היא גישה וותיקה וידועה, פופולארית מאוד. תפנית הוא פתרון ERP, אשר מרכז את כול השירותים שדרושים לשם כך, אל תוך אותה המערכת, באופן שמקדם ניהול יעיל במיוחד של עסקים. באמצעות מערכת  ERPאיכותית כזו, ניתן להזניק קדימה את רמת הניהול שלכם. אבל חכו – יש עוד.

ההתאמה למגזרים מיוחדים

תפנית בולטת במיוחד, בכך שהיא מותאמת מראש לשורה ארוכה של מגזרים עסקיים. אלה כוללים יבואני רכב, ליסינג והשכרה, אשראי חוץ בנקאי, קמעונאות, יבוא ושיווק מוצרי צריכה, מרכזים רפואיים, גופים העוסקים בנכסים ונדל”ן מניב, ניהול מרכזים לוגיסטיים, מוסדות אקדמיה ומלכ”רים, מוצרי גמר לבית (ריצוף, קרמיקה, סניטציה), בתי דיור מוגן וחברות שירותים. עבור מגזרים אלה, תפנית זמינה בגרסה מותאמת מיוחדת, שהיא פתרון בסט אוף בריד בתחומו. תפנית מתאימה למגוון רחב של עסקים. כמובן, ההתאמות המיוחדות שציינו, נותנות למילה "מתאימה", משמעות מיוחדת וחשובה מהרגיל.

חבילה שלמה של יכולות

מעבר ליכולות שהן ייעודיות למגזר המותאם, תפנית כוללת גם יכולות גנריות לניהול. למשל יכולות שונות עבור ניהול פיננסי של העסק, ניהול לוגיסטי, CRM (ניהול קשרי לקוחות) או ניהול פעילויות המכירות והשירות. עובדה זו חשובה ביותר. זאת, מאחר שמערכת ERP היא המערכת המרכזית שבה משתמשים, מי שבוחרים לעבוד עם ERP. בשונה מעסק ממוצע, אשר עובד עם מגוון רחב של תוכנות, משתמשי ה-ERP פועלים בצורה ריכוזית מאוד ויש לכך יתרונות רבים וחשובים. בין השאר, נחסכים בצורה כזו באגים וסיבוכים ונפילה בין הכיסאות, עקב הצורך לתאם בין מערכות שונות, שלא נועדו מראש לעבוד ביחד. תוכנה אחת לניהול כספי, אחרת לניהול קשרי לקוחות, נוספת עבור ניהול מלאי וכן הלאה. אלא שעבודה בצורה מאוחדת, מחייבת שהפתרון שבו משתמשים לשם כך יוכל "לספק את הסחורה" לכל רוחב הדרישות השונות. תפנית אכן עושה זאת.

הכירו את מערכת ERP - ניהול העסק שלך מתחיל כאן

החברה שמאחורי המוצר

מאחורי מערכת תפנית המרשימה, עומדת חברה מפתחת מרשימה לא פחות. זו היא חברת מטריקס, שהיא חברת טכנולוגיה מהוותיקות, הגדולות והמוערכות במדינה. למעשה, מטריקס פועלת מזה שנים רבות ולתפנית יש וותק ארוך בהתאם – היא נמצאת בפיתוח מתמשך, מעל לשני עשורים! תודות לכך, תפנית עוברת שיפורים מתמידים, עדכוני יכולות והרחבות יכולת חשובות. כמו כן, מאחר שכל הפיתוח מרוכז במקום אחד, הוא מאוד אינטגרטיבי. הדבר משמעותי, מאחר שמדובר במערכת שצריכה לפעול באופן אינטגרטיבי מאוד, בין כל רכיביה. ERP הוא סוג מערכות משוכלל מאוד, מורכב ומתקדם. תפנית מהווה במסגרתו מוצר מתוחכם מאוד, שבו מקבלים ביטוי ניסיונה הרב של מטריקס עם ERP, לצד מחקר מתמשך שלה, בנוגע לדרישות השוק המקומי.

לסיכום

בין אם אתם עסק חדש, עסק בתכנון, בתהליך שינוי או בכלל – אתם חייבים לעצמכם להכיר את עולם ה-ERP. באופן ספציפי, מומלץ להכיר את מערכת תפנית, כפתרון איכות מתקדם ובולט במיוחד.

 

נגישות