עיצוב שירותים ציבוריים: המוצרים שכל בעל עסק צריך

אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים והאמת היא שהשירותים של העסק שלכם הם דוגמה מצוינת שעושה לא מעט שכל עם הביטוי הזה. אז כן, גם לנראות של השירותים של העסק יש השפעה הן על הלקוחות והן על העובדים שלכם. קבלו את כל המוצרים שכדאי לכם להתקין על מנת שהשירותים בעסק ייראו מיליון דולר.

סבוניה לרחיצת ידיים

אם אתם רוצים להפוך את השירותים הציבוריים של העסק שלכם לשירותים ברמה גבוהה, אנחנו ממליצים לכם להתקין סבונייה למקלחת או לרחיצת ידיים. אתם יכולים להניח את בקבוק הסבון שרכשתם בסופר על הכיור, אין עם זה שום בעיה וזה יעבור, אך זה ודאי יפגע בתחושה שאתם מעניקים לעובדים וללקוחות שלכם. הסבונייה מעניקה לשירותים תחושה של חדר יוקרתי ומזמין, כזה שלא רואים בכל עסק ולא בכל שירותים ציבוריים.

מייבש ידיים אוטומטי

אם תחשבו על זה לעומק, מי שנכנס להשתמש בשירותים של העסק פשוט רוצה להימנע ממגע של הידיים בכל אלמנט שהוא. בין אם מדובר בהיגיינה או בנוחות, כבר עברו הימים שבהם שלחנו את המשתמשים למתקן מגבות הידיים המיושן. מייבש הידיים החשמלי יהפוך את השירותים של העסק שלכם לקלאסה, כל מה שצריך לעשות זה פשוט להכניס את הידיים הרטובות למייבש, להמתין 20 שניות עד לייבוש מלא ולצאת ללא מגע ידיים.

עיצוב שירותים ציבוריים: המוצרים שכל בעל עסק צריך

מתקנים לנייר טואלט

אם אתם רוצים לקחת את השירותים של העסק רמה אחת למעלה, אנחנו ממליצים לכם להתקין מתקן מעוצב לנייר טואלט. יש מגוון רחב של מתקנים, הן מפלסטיק והן מנירוסטה, אך אין ספק שהנירוסטה נחשב למעוצב ויפה יותר לעין. תוכלו להתקין מתקן בודד או ללכת על מחזיק גלילי ניירות לשלישיית גלילים, זה יעניק לכם שקט לאורך זמן ולא תצטרכו להחליף את הגליל בכל פעם שייגמר.

פחים לשירותים וליד הכיורים

בסופו של דבר השירותים של העסק שלכם יכולים להיות מעוצבים להפליא, אך אם הם יהיו מלוכלכים לא עשיתם בזה שום דבר. לכן, אנחנו ממליצים לכם להציב פחים לשירותים וליד הכיורים, על מנת לאפשר למשתמשים להשליך את הפסולת. אם מדובר בשירותים בעסק קטן, בהחלט תוכלו להסתפק בפח של 23 ליטר בצבע לבן או שחור. במידה והשירותים שלכם גדולים, מומלץ להציב פח אחד של 50 ליטר או שני פחים של 23 ליטר, זה יעשה את העבודה.

מפיצי ריח אוטומטיים

אם אתם רוצים להגיע לשלמות, אתם צריכים לעבוד על כמה שיותר חושים בקרב האנשים שמשתמשים בשירותים. לכן, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להתקין מפיץ ריח אוטומטי לנטרול ריחות. תוכלו לבחור בכל ריח שתרצו, לוונדר, ורדים, האמת שהכל הולך. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להחליף את מיכל הריח אחת לחודש ואתם מסודרים. החיסרון? אם מפיץ הריח לא מחובר לחשמל, אחת לכמה חודשים תצטרכו להחליף גם סוללות, בקטנה.

מזרם שטיפה אלקטרוני

יש לכם משתנות בשירותים של העסק? נכון, הן אמנם יכולות גם לכער את החדר, אך אם תתקינו מזרם שטיפה אלקטרוני ומעוצב, אתם בהחלט בדרך הנכונה. מדובר במשטף סמוי בעל עין אלקטרונית בצבע כסוף. בכל פעם שהעין מזהה תזוזה, היא יודעת שצריך להפעיל את המשטף ולהזרים מים לניקוי של המשתנה. מעבר לעובדה שמדובר במוצר שימושי מאד, אין ספק שמבחינה עיצובית הוא משדרג את השירותים של העסק שלכם ביג טיים.

לסיכום, אם אתם רוצים שהלקוחות שלכם יגידו "וואו" כשהם נכנסים לשירותים של העסק שלכם, אנחנו ממליצים לכם להתקין לפחות חלק מהמוצרים שסקרנו כאן.

נגישות