יום הרווקים הסיני: איפה תמצאו את הדילים הכי שווים?

יום הרווקים הסיני הנחגג מדי שנה ב 11.11 הפך בשנים האחרונות לטירוף קניות שמשלב בין דילים שווים  לבין שפע עצום של מוכרים המציעים מבצעים ומוצרים במחירים שווים לכל כיס. למעשה, חג זה נערך לכבוד הרווקים החיים בסין, כאשר התאריך נבחר בעקבות היותו של המספר 1 מייצגת את הבודד. מדי שנה שובר יום הרווקים הסיני את שיאי המכירות בארץ כמו גם בעולם, ולכם יש את ההזדמנות לנצל את הכספים הנזילים לטובת ביצוע רכישות דרך האינטרנט. איפה תמצאו את הדילים הכי שווים ומה חשוב לדעת רגע לפני חגיגת הקניות? להלן הפרטים.

הצטרפות לקבוצות צרכנות

קבוצות צרכנות רבות הוקמו ברשתות החברתיות, וזאת מתוך מטרה לשתף בדילים, מוצרים ומוכרים מומלצים המציעים מבצעים בלעדיים במסגרת חגיגות יום הרווקים. הצטרפות לקבוצה הזו יכולה לספק לכם לא רק אפשרות לאיתור של דילים מצוינים אלא גם לקבל הנחות במסגרת הקבוצה, מה שיוזיל בצורה משמעותית את סל הקניות. כאשר מדוברים במוצרים יקרים כמו למשל מוצרי אלקטרוניקה, הכוח של הקבוצה הופך למשמעותי אפילו עוד יותר.

ניוזלטר של חברות האשראי

חברות האשראי בישראל מצטרפות לחגיגות יום הרווקים ומציעות לקהל הלקוחות המחזיקים בכרטיסי אשראי דילים מעולים לטובת הרכישה המתבצעת אצל אתרים סינים גדולים כמו אלי אקספרס ושיין. הירשמו לניוזטלר ועקבו אחר האפשרות לקבל החזר בגין הרכישה כמו גם אתרים מומלצים עמם עובדות חברות האשראי, לטובת תהליך רכישה אידיאלי.

יום הרווקים הסיני: איפה תמצאו את הדילים הכי שווים?

מרכז הקופונים

אלי אקספרס נחשב לאחד המוביל והגדול ביותר בתחום הקמעונות והוא מציע אלפי מוכרים מומלצים שיוצאים במבצעים חסרי תקדים לכבוד יום הרווקים. בעמוד הראשי לחצו על מרכז הקופונים לטובת איתור של מוכרים המעניקים לכם קופון הנחה – החל מ 5% ועד ל 50% ואף יותר. שימו לב כי חלק מהקופונים ניתן לממש רק באותו היום ואילו אחרים במסגרת חגיגות הסייבר מנדי שנחגג מיד לאחר יום הרווקים ועל כן שימוש בקופונים מהווה דרך מצוינת לחיסכון כספי אבל גם איתור של דילים טובים.

אתרים מתמחים

אתרים המתמחים בתחום הצרכנות מציעים סקירות עדכניות של חנויות ואתרים המשתתפים בחגיגות יום הרווקים הסיני. מאחר ומדובר ביום שהפך לאחד הימים המבוקשים ביותר לקניות, גם אתרים ישראליים הצטרפו לחגיגה ועל כן באמצעותה סקירות המוצגות באתם אתרים תוכלו גם אתם לאתר בקלות מבצעים כמו גם לתמוך באתרים כחול לבן המציעים שורה של הנחות לקראת יום הרווקים.

כיצד להתכונן לקראת יום הרווקים?

הפיתוי לבצע רכישה של מוצרים במסגרת יום הרווקים הסיני הוא ברור, מאחר והדילים אותם אתם מקבלים הם משתלמים במיוחד. אולם, בשביל להימנע מהוצאה כספית כבדה חשבו היטב על התקציב אותו תרצו להקדיש כמו גם צרו לעצמכם רשימות רכישה מסודרות, כך שתהיו ממוקדים.

נגישות